با حمایت ویژه برای شرکتهای دانش بنیان

به موجب توافق انجام شده بین شرکت کارآفرینی و فن آوری ایران (کفا) و کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت کفا ماموریت یافت، تا به منظور توانمندسازی شرکت های دانش بنیان، نسبت به برگزاری دوره های آموزشی، کاربردی دارای اولویت برای شرکت های دانش بنیان و با حمایت مالی (60 درصد تخفیف) معاونت علمی و فناوری اقدام نماید.

با توجه به برگزاری این دوره ها از آبان ماه 94 تاکنون در استان های تهران و فارس و رضایت شرکت کنندگان از این دوره ها، برگزاری این دوره ها در استان های خراسان (رضوی، شمالی و جنوبی) نیز در دستور کار قرار گرفته است.

جدول دوره ها

نام کارگاههزینه برای شرکت های دانش بنیانهزینه دوره آزادزمان برگزاریسرفصل های دوره
آشنایی با روش تنظیم اظهارنامه و صورت های مالی  88 هزار تومان 220 هزار تومان  برگزار گردید سرفصل
آشنايی با کلیات حقوق مالکیت فکری به خصوص برای شرکتهای دانش بنیان 88 هزار تومان 220 هزار تومان برگزار گردید سرفصل
آشنايی با روش محاسبه قیمت تمام شده و قیمت فروش 88 هزار تومان 220 هزار تومان برگزار گردید سرفصل
آشنايی با طرحهای توجیهی کسب و کار و اجزائ آن 88 هزار تومان 220 هزار تومان برگزار گردید سرفصل
آشنايی با تنظیم قراردادهای خريد ، فروش ، سفارش ، ساخت ،اجاره و ... 88 هزار تومان 220 هزار تومان برگزار گردید سرفصل
آشنايی با قانون تجارت 88 هزار تومان 220 هزار تومان برگزار گردید سرفصل
تجزیه و تحلیل صورت ها و گزارشات مالی 88 هزار تومان 220 هزار تومان درحال ثبت نام سرفصل
آشنايی با قانون مالیات بر ارزش افزوده و قانون مالیاتهای مستقیم و آخرين اصلاحات آن و شرايط شمول معافیت آن به شرکتهای دانش بنیان 88 هزار تومان 220 هزار تومان درحال ثبت نام سرفصل
آشنايی با قانون کار، قراردادهای پرسنلی و حقوق و دستمزد 88 هزار تومان 220 هزار تومان در حال ثبت نام سرفصل
آشنايی با قانون تامین اجتماعی (افراد – قراردادها ) 88 هزار تومان 220 هزار تومان در حال ثبت نام سرفصل

نکات قابل توجه:

1. محل برگزاری دوره در شهر مقدس مشهد خواهد بود. علاقمندان سایر شهرها و استان ها نیز می توانند به شرط حضور در مشهد در روز برگزاری دوره ثبت نام نمایند.

2. شرکت هایی که متقاضی ثبت نام بیش از 1 نفر هستند می توانند فایل تکمیل شده ی معرفی نامه را پس از تکمیل به ایمیل kefa.edu@gmail.com ارسال نمایند و نیازی به ثبت نام تک تک افراد در سامانه نمی باشد. دقت شود که همراه معرفی نامه، شماره تماسی نیز به نمایندگی از کلیه ی افراد معرفی نامه ارسال گردد.

3. حداقل یک هفته قبل از شروع دوره، با ثبت نام کنندگان تماس گرفته شده و ساعت و روز دقیق برگزاری کلاس اطلاع رسانی خواهد شد.
4. هر دوره 8 ساعت بوده و در یک روز از ساعت 8 الی 12 و سپس از ساعت 12.30الی 16.30 برگزار خواهد شد.
5. در پایان هر دوره، برای شرکت کنندگان، گواهی نامه مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری صادر خواهد شد.
6. در صورتی که با تخفیف شرکت دانش بنیانی ثبت نام می نمایید فایل ورد معرفی نامه را از اینجا دانلود و بعد از تکمیل فرم، آن را در سربرگ شرکت خود پرینت نموده و اسکن فرم را بعد از مهر و امضا در قسمت مربوطه آپلود نمایید.
7. واریز وجه ثبت نام قبل از برگزاری هر دوره اجباری بوده و هزینه ثبت نام دوره را به حساب شماره 0201860939007 و یا IR480620000000201860939007 و یا شماره کارت 0177-7524-1410-6362 بانک آینده به نام مصطفی وطنی واریز نمائید.
8. اسکن فیش واریزی را در قسمت مربوط آپلود نمایید. چنانچه واریزی شما به صورت اینترنتی می باشد از صفحه اتمام واریز وجه عکس گرفته و در قسمت مربوط آپلود نمایید.
9. آدرس کامل پستی، جهت ارسال گواهینامه جنابعالی از طریق پست بعد از اتمام دوره می باشد. لطفا نشانی کامل پستی به همراه کد پستی و پلاک را وارد نمائید.

10. محل برگزاری دوره ها به آدرس مشهد، بزگراه شهید کلانتری، حدفاصل میدان جمهوری و میدان جهاد، جنب بلوار آبادگران، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان، سالن مرکز رشد می باشد.
11. جهت کسب اطلاعات بیشتر با آقای وطنی به شماره 09120675990 تماس و یا با ایمیل kefa.edu@gmail.com مکاتبه فرمائید.